X

Влизане в акаунта

Запомни ме

Забравена парола? Кликнете тук, за да възстановите потребител / парола

Нямате профил?
X

Възстановяване на потребилетско име/ парола

Моля, въведете имейл адреса, който сте използвали, за да регистрирате профила си.

Влезте в системата Регистрирай се

Сключване на трудов договор по чл. 111 от КТ и уведомяване на работодател по осново трудово правоотношение

Василена Христова Отговор, предоставен от
Василена Христова
Въпрос: Предстои да сключим трудов договор по чл. 111 от КТ със служител. Налага ли се да изискваме от служителя да ни представи документ, че е предупредил за новия трудов договор своя работодател по основно трудово правоотношение?

Регистрирайте се или влезте в профила си, за да прочетете отговора на казуса
Сключване на трудов договор по чл. 111 от КТ и уведомяване на работодател по осново трудово правоотношение

Бележка: Отговорът на въпроса е достъпен само за регистрирани потребители. Натиснете тук за да се регистрирате в portaltrznormativi.bg.

Влизане в акаунта

Защо да се регистрирам?

  • експерти на Ваше разоложение 24/7/365
  • база данни с новини, отговори, анализи
  • на разположение навсякъде, по всяко време, от всяко устройство

БЕЗПЛАТНО приложение portaltrznormativi.bg

ТРЗ експертите съветват: 12 най-четени казуса и техните решения

Бъдете в крак с всички решения, предложени от специалистите.
Абонирайте се сега в бюлетина на PortalTRZnormativi.bg и получете специален PDF "ТРЗ експертите съветват: 12 най-четени казуса и техните решения"!

Да, желая да получавам информация за продуктите, услугите, новостите и т.н., които РС Издателство и Бизнес Консултации предлага. Условия на сайта Информационна бележка

x