portaltrznormativi.bg
Продукт с марка Rentrop & Straton
обновен на 24 Април 2014
Търсене на статия   Вид на статия
 Сфера Поле

...или използвайте търсачката Разширено търсене
Потребителско име
Парола
Запомни ме
http://www.softocenkaslujiteli.spetsializiranainformatsia.bg

Facebook RSS Feeds Изпрати по имейл Увеличи шрифта Намали шрифта Шрифт по подразбиране

Обезщетение при съкращение

Миглена Трифонова, на 15-Февр-2012

Tags: Кодекс на труда, обезщетения, съкращение

Въпрос: Предстои ми прекратяване на трудовия договор (съкращение) от 01.03.2012 г. Кога трябва да подам молба до работодателя за получаване на обезщетение по чл.222, ал.1 от КТ?


Забележка: Отговорът може да бъде видян само от регистрирани потребители. натиснете тук! за да се убедите в полезността на отговорите на експертите PortalTRZnormativi.bg

Влез в акаунта

Потребителско име:
Парола:
Запомни ме

Регистриране на акаунт

Защо да се регистрирате?

  • Над 95 експерта са на Ваше разположение 24/ 7/ 365!
  • Имате достъп до база данни на 300 въпроси и отговори по темите на Трудово законодателство, Пенсиониране, Трудови правоотношеня, Осигуровки, Майчинство.
  • Цялата информация в портала е на Ваше разположение по всяко време и където и да се намирате!
  • Пълен достъп до портала+персонално консултиране сега ще Ви струва само 0.80 лева/ ден, с включен ДДС.
  • Съвети от експерти PortalTRZnormativi.bg

Регистрирайте се или попълнете полетата за влизане в акаунта за да получите достъп до отговорите към тази статия
Обезщетение при съкращение

Добави тази статия към своя сайт
Бюлетин PortalTRZnormativi.bg
Бъдете информирани за всички решения, които нашите експерти дават. Абонирайте се СЕГА за PortalTRZnormativi.bg Бюлетин, и вземете подарък: Специален доклад "27 казуса за КСО и Трудови правоотношения"!!

  Да, желая да получавам информация за продуктите, услугите, новостите и т.н., които Rentrop & Straton предлага. Условия на сайта Информационна бележка



Подобни статии


     » Право на парично обезщетение за безработица 
     от Николета Димитрова, 21-Май-2012
     » Въпроси и отговори » Обезщетения » Прекратяване на трудов договор

     » Обезщетения за прекратяване на трудов договор 
     от Миглена Трифонова, 09-Май-2012
     » Въпроси и отговори » Обезщетения » Прекратяване на трудов договор

     » Неизползван платен отпуск при прекратяване на трудов договор 
     от Ивайло Димитров, 28-Февр-2012
     » Въпроси и отговори » Обезщетения » Прекратяване на трудов договор

     » Обезщетение по чл. 222, ал. 1 от КТ 
     от Миглена Трифонова, 27-Февр-2012
     » Въпроси и отговори » Обезщетения » Прекратяване на трудов договор

     » Обезщетения при освобождаване на работник 
     от Ивайло Димитров, 23-Февр-2012
     » Въпроси и отговори » Обезщетения » Прекратяване на трудов договор