X

Влизане в акаунта

Запомни ме

Забравена парола? Кликнете тук, за да възстановите потребител / парола

Нямате профил?
X

Възстановяване на потребилетско име/ парола

Моля, въведете имейл адреса, който сте използвали, за да регистрирате профила си.

Влезте в системата Регистрирай се

Обезщетение по чл. 222 за лице на МРЗ, освободено през януари

Аспасия Петкова Отговор, предоставен от
Аспасия Петкова
Въпрос:

Лице, назначено с брутно трудово възнаграждение 460,00 лв., е освободено на 01.01.2018 г. За м. януари трябва да се изплати обезщетение по чл. 222 в размер на брутно трудово възнаграждение. Какъв трябва да бъде размерът на това обезщетение - 510,00 (МРЗ от 01.01.2018 г.) или 460,00 (съгласно трудовия договор)? Какви осигуровки трябва да се удържат от лицето и за сметка на работодател?

Регистрирайте се или влезте в профила си, за да прочетете отговора на казуса
Обезщетение по чл. 222 за лице на МРЗ, освободено през януари

Бележка: Отговорът на въпроса е достъпен само за регистрирани потребители. Натиснете тук за да се регистрирате в portaltrznormativi.bg.

Влизане в акаунта

Защо да се регистрирам?

  • експерти на Ваше разоложение 24/7/365
  • база данни с новини, отговори, анализи
  • на разположение навсякъде, по всяко време, от всяко устройство

БЕЗПЛАТНО приложение portaltrznormativi.bg

ТРЗ експертите съветват: 12 най-четени казуса и техните решения

Бъдете в крак с всички решения, предложени от специалистите.
Абонирайте се сега в бюлетина на PortalTRZnormativi.bg и получете специален PDF "ТРЗ експертите съветват: 12 най-четени казуса и техните решения"!

Да, желая да получавам информация за продуктите, услугите, новостите и т.н., които РС Издателство и Бизнес Консултации предлага. Условия на сайта Информационна бележка

x